Procedura wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń

Proces wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń rozpoczynany jest w internetowym systemie Obrotomierz. Dlatego w celu złożenia aplikacji kredytowej należy zarejestrować się na stronie internetowej i zamieścić wszystkie wymagane informacje. Pozwoli to na ustalenie, jakiego rodzaju dodatkowe dokumenty będą wymagane od klienta.

Zasadniczo ograniczą się one jednak do wyciągów z kont bankowych pochodzących z okresu sześciu miesięcy lub zeznania podatkowego PIT za ostatni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Na ich podstawie będzie można wydać wstępną decyzję kredytową, która posłuży do ustalenia warunków umowy podpisywanej podczas wizyty w banku lub w czasie spotkania odbywającego się we wcześniej wskazanym przez klienta miejscu.

Maksymalna kwota kredytu obrotowego ratalnego bez zaświadczeń wynosi trzysta tysięcy złotych. Natomiast minimalną sumą pieniędzy o jaką może wnioskować właściciel przedsiębiorstwa wynosi pięć tysięcy złotych.

Zaletą kredytu dla firm bez zaświadczeń pozostaje więc fakt, że jest on przyznawany w szerokim zakresie możliwego finansowania. Podczas rozmowy z doradcą bankowym można także przedstawić własną propozycję spłaty kredytu z uwzględnieniem terminu granicznego wynoszącego 96 miesięcy w wariancie odsetkowym.

Natomiast okres spłaty finansowania udzielonego wnioskodawcy w wariancie bezodsetkowym zawsze skończy się z ostatnim dniem 72 miesiąca. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
June 2018
M T W T F S S
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
  • Wielkie odkrycia turystyki

    Turystka nie oddziałuje tylko i wyłącznie na pojedyncze osoby. To całe społeczeństwo czerpie z tego korzyści. Poznajemy nowe miejsca, nowe tereny, nowe możliwości oraz rozwijamy nasz świat. Tak przecież poznano całą planetę. Dawniej wyprawy nie były przygotowywane przez biura podróży, których po prostu nie było. Ludzie musieli przygotowywać się do takich wypraw długimi miesiącami. Wszystko … »
  • Wymagania względem turystycznego rynku

    Obecnie dziedzina dość szeroka i obszerna jaką jest turystyka sprawia że każdy z klientów dostaje możliwość wybrania z bardzo szeroko rozumianej oferty przygotowanej na rynku. Pojawiają się biura podróży oferujące niezwykłe wczasy zgodne z naszymi wymogami, kryteriami czy udoskonaleniami. Dziś koniecznością staje się wsłuchanie w wymagania stawiane przez klientów, nie ma znaczenia czy jest to … »
  • Inne znaczenia podróżowania

    Jak można inaczej interpretować podróżowanie? Chodzi nam o cele. Możemy wykorzystywać ruch turystyczny do prowadzenia biznesu. Sami także możemy prowadzić biznes za pomocą turystyki. To metody podróżowania pozwalają nam podpisywać międzynarodowe kontrakty z przedsiębiorstwami, które są przecież szansą na rozwój naszej firmy. Dlatego nie zawsze biura podróży są oczekiwane. Ujęcie lastminute nie jest w tym … »