Procedura wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń

Proces wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń rozpoczynany jest w internetowym systemie Obrotomierz. Dlatego w celu złożenia aplikacji kredytowej należy zarejestrować się na stronie internetowej i zamieścić wszystkie wymagane informacje. Pozwoli to na ustalenie, jakiego rodzaju dodatkowe dokumenty będą wymagane od klienta.

Zasadniczo ograniczą się one jednak do wyciągów z kont bankowych pochodzących z okresu sześciu miesięcy lub zeznania podatkowego PIT za ostatni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Na ich podstawie będzie można wydać wstępną decyzję kredytową, która posłuży do ustalenia warunków umowy podpisywanej podczas wizyty w banku lub w czasie spotkania odbywającego się we wcześniej wskazanym przez klienta miejscu.

Maksymalna kwota kredytu obrotowego ratalnego bez zaświadczeń wynosi trzysta tysięcy złotych. Natomiast minimalną sumą pieniędzy o jaką może wnioskować właściciel przedsiębiorstwa wynosi pięć tysięcy złotych.

Zaletą kredytu dla firm bez zaświadczeń pozostaje więc fakt, że jest on przyznawany w szerokim zakresie możliwego finansowania. Podczas rozmowy z doradcą bankowym można także przedstawić własną propozycję spłaty kredytu z uwzględnieniem terminu granicznego wynoszącego 96 miesięcy w wariancie odsetkowym.

Natomiast okres spłaty finansowania udzielonego wnioskodawcy w wariancie bezodsetkowym zawsze skończy się z ostatnim dniem 72 miesiąca. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
October 2018
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
  • Czy warto jeździć po Polsce

    Wielu Polaków w czasie wakacji wybiera się odpoczywać tylko do innych państw. Spora grupa ludzi myśli, że w naszym kraju nie mamy urokliwych kurortów jak w pozostałych częściach ziemi. Mimo wszystko okazuje się być, jednak inaczej. Polska to kraj sprzyjający rozwojowi turystyki. Można tak stwierdzić przede wszystkim ze względu na dostępne u nas Morze Bałtyckie. … »
  • Wymagania względem turystycznego rynku

    Obecnie dziedzina dość szeroka i obszerna jaką jest turystyka sprawia że każdy z klientów dostaje możliwość wybrania z bardzo szeroko rozumianej oferty przygotowanej na rynku. Pojawiają się biura podróży oferujące niezwykłe wczasy zgodne z naszymi wymogami, kryteriami czy udoskonaleniami. Dziś koniecznością staje się wsłuchanie w wymagania stawiane przez klientów, nie ma znaczenia czy jest to … »
  • Turystyka w nauce

    Turystyka jako jedna z bardzo ważnych dziedzin życia każdego człowieka jest brana pod uwagę również przez naukowców. Jako iż zjawisko to jest bardzo złożone oraz rozpowszechnione, naukowcy nie mogą pozostać obojętni. Ponadto turystyka odnosi się do bardzo wielu aspektów życia ludzkiego. Dzięki tej złożoności oraz wpływom na ludzkie życie, turystyka została umieszczona w wielu naukach … »