Procedura wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń

Proces wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń rozpoczynany jest w internetowym systemie Obrotomierz. Dlatego w celu złożenia aplikacji kredytowej należy zarejestrować się na stronie internetowej i zamieścić wszystkie wymagane informacje. Pozwoli to na ustalenie, jakiego rodzaju dodatkowe dokumenty będą wymagane od klienta.

Zasadniczo ograniczą się one jednak do wyciągów z kont bankowych pochodzących z okresu sześciu miesięcy lub zeznania podatkowego PIT za ostatni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Na ich podstawie będzie można wydać wstępną decyzję kredytową, która posłuży do ustalenia warunków umowy podpisywanej podczas wizyty w banku lub w czasie spotkania odbywającego się we wcześniej wskazanym przez klienta miejscu.

Maksymalna kwota kredytu obrotowego ratalnego bez zaświadczeń wynosi trzysta tysięcy złotych. Natomiast minimalną sumą pieniędzy o jaką może wnioskować właściciel przedsiębiorstwa wynosi pięć tysięcy złotych.

Zaletą kredytu dla firm bez zaświadczeń pozostaje więc fakt, że jest on przyznawany w szerokim zakresie możliwego finansowania. Podczas rozmowy z doradcą bankowym można także przedstawić własną propozycję spłaty kredytu z uwzględnieniem terminu granicznego wynoszącego 96 miesięcy w wariancie odsetkowym.

Natomiast okres spłaty finansowania udzielonego wnioskodawcy w wariancie bezodsetkowym zawsze skończy się z ostatnim dniem 72 miesiąca. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
  • Gdzie wyjechać z dzieckiem?

    Wyjazdy z dziećmi wymagają dobrego zorganizowania, jak również zapewnienia odpowiednich atrakcji. Dziecko jest wymagającym podróżnikiem, który nie lubi nudy. Dlatego też wybierając się w podróż z dziećmi warto odwiedzać takie miejsca, które pozwolą im poznać trochę kultury, historii, jak również pozwolą na dobrą zabawę. Dobrym pomysłem może być np. wyjazd do Śląskiego Wesołego Miasteczka. Taka … »
  • Czy warto jeździć po Polsce

    Wielu Polaków w czasie wakacji wybiera się odpoczywać tylko do innych państw. Spora grupa ludzi myśli, że w naszym kraju nie mamy urokliwych kurortów jak w pozostałych częściach ziemi. Mimo wszystko okazuje się być, jednak inaczej. Polska to kraj sprzyjający rozwojowi turystyki. Można tak stwierdzić przede wszystkim ze względu na dostępne u nas Morze Bałtyckie. … »
  • Kolejne aspekty turystyki

    Do kolejnych aspektów turystyki w nauce możemy zaliczyć aspekt psychologiczny. Turystyka wywiera na nasza psychikę ogromny wpływ. Jej brak może spowodować wiele negatywnych skutków. Aspekt tego rodzaju reguluje wszystkie potrzeby człowieka związane z turystyką. Nie można ignorować tej dziedziny życia. Może to skończyć się dla nas bardzo źle. Ponadto aspekt ten uwarunkowuje motywy naszych podróży. … »