Procedura wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń

Proces wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń rozpoczynany jest w internetowym systemie Obrotomierz. Dlatego w celu złożenia aplikacji kredytowej należy zarejestrować się na stronie internetowej i zamieścić wszystkie wymagane informacje. Pozwoli to na ustalenie, jakiego rodzaju dodatkowe dokumenty będą wymagane od klienta.

Zasadniczo ograniczą się one jednak do wyciągów z kont bankowych pochodzących z okresu sześciu miesięcy lub zeznania podatkowego PIT za ostatni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Na ich podstawie będzie można wydać wstępną decyzję kredytową, która posłuży do ustalenia warunków umowy podpisywanej podczas wizyty w banku lub w czasie spotkania odbywającego się we wcześniej wskazanym przez klienta miejscu.

Maksymalna kwota kredytu obrotowego ratalnego bez zaświadczeń wynosi trzysta tysięcy złotych. Natomiast minimalną sumą pieniędzy o jaką może wnioskować właściciel przedsiębiorstwa wynosi pięć tysięcy złotych.

Zaletą kredytu dla firm bez zaświadczeń pozostaje więc fakt, że jest on przyznawany w szerokim zakresie możliwego finansowania. Podczas rozmowy z doradcą bankowym można także przedstawić własną propozycję spłaty kredytu z uwzględnieniem terminu granicznego wynoszącego 96 miesięcy w wariancie odsetkowym.

Natomiast okres spłaty finansowania udzielonego wnioskodawcy w wariancie bezodsetkowym zawsze skończy się z ostatnim dniem 72 miesiąca. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
August 2019
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
  • Zakrzepica w ciąży

    Ciąża to dla wielu kobiet ciężki okres, ponieważ w tym czasie ich organizm zaczyna inaczej funkcjonować niż dotychczas. Należy wystrzegać się wówczas wielu rzeczy, inne z kolei wdrażać. Należy też wyjątkowo dbać o siebie, aby nie doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia zarówno swojego, jak i dziecka. Ciąża może przyczyniać się do występowania różnych chorób, do … »
  • Zmiany w rynkach turystycznych

    Obecnie rynek turystyczny znacznie się zmienia, szersza ilość osób decyduje się na zagraniczne wyjazdy, ale także mamy szeroko rozumna bazę biur podróży oferujących wyjazdy w bardzo odległych kierunkach. Ważnym czynnikiem jednak staje się umiejętne dobieranie, czy tez wybieranie z ofert jakie pojawiają się na rynku, niestety pojawiają się organizatorzy, nie do końca przestrzegając pewnych wymogów, … »
  • Aranżacja małej kuchni – jak sprawić, by była wyjątkowa

    Małe wnętrza pozostawiają nam ograniczone możliwości w wystroju wnętrza, zwłaszcza w pomieszczeniach, które spełniają ściśle określoną funkcję. Projekt kuchni musi zawsze uwzględniać strefę przechowywania, przygotowywania posiłków oraz strefę zmywania. Brak jednej z nich sprawi, że pomieszczenie przestanie być funkcjonalne. Aranżacje kuchni powinny więc podporządkować się głównej funkcji pokoju, co nie oznacza, że nie mogą zachwycać. »