Procedura wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń

Proces wnioskowania o kredyt dla firm bez zaświadczeń rozpoczynany jest w internetowym systemie Obrotomierz. Dlatego w celu złożenia aplikacji kredytowej należy zarejestrować się na stronie internetowej i zamieścić wszystkie wymagane informacje. Pozwoli to na ustalenie, jakiego rodzaju dodatkowe dokumenty będą wymagane od klienta.

Zasadniczo ograniczą się one jednak do wyciągów z kont bankowych pochodzących z okresu sześciu miesięcy lub zeznania podatkowego PIT za ostatni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Na ich podstawie będzie można wydać wstępną decyzję kredytową, która posłuży do ustalenia warunków umowy podpisywanej podczas wizyty w banku lub w czasie spotkania odbywającego się we wcześniej wskazanym przez klienta miejscu.

Maksymalna kwota kredytu obrotowego ratalnego bez zaświadczeń wynosi trzysta tysięcy złotych. Natomiast minimalną sumą pieniędzy o jaką może wnioskować właściciel przedsiębiorstwa wynosi pięć tysięcy złotych.

Zaletą kredytu dla firm bez zaświadczeń pozostaje więc fakt, że jest on przyznawany w szerokim zakresie możliwego finansowania. Podczas rozmowy z doradcą bankowym można także przedstawić własną propozycję spłaty kredytu z uwzględnieniem terminu granicznego wynoszącego 96 miesięcy w wariancie odsetkowym.

Natomiast okres spłaty finansowania udzielonego wnioskodawcy w wariancie bezodsetkowym zawsze skończy się z ostatnim dniem 72 miesiąca. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
August 2018
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Wymagania względem turystycznego rynku

    Obecnie dziedzina dość szeroka i obszerna jaką jest turystyka sprawia że każdy z klientów dostaje możliwość wybrania z bardzo szeroko rozumianej oferty przygotowanej na rynku. Pojawiają się biura podróży oferujące niezwykłe wczasy zgodne z naszymi wymogami, kryteriami czy udoskonaleniami. Dziś koniecznością staje się wsłuchanie w wymagania stawiane przez klientów, nie ma znaczenia czy jest to … »
  • Niebezpieczeństwa nad wodą.

    Woda jest przyjazna, ale jeśli korzysta się z niej w sposób odpowiedzialny. Nieodpowiedzialne zachowanie nad wodą, może spowodować tragiczne skutki. Najczęściej dochodzi do utonięć, ale również złamań kręgosłupa, czy innych powikłań, które mogą zawarzyć na zdrowiu. Jeśli chodzi o utonięcia, to najczęściej dochodzi do nich pod wpływ alkoholu. Miło jest poleżeć na trawce, popijając zimne … »
  • Nowoczesne wycieczki wakacyjne

    Nowoczesność staje się możliwością, podróże to najciekawszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Na rynku pojawia się wiele biur podróży które zachęcają do korzystania z o szerokiej gamy ofert dostosowanych do zmieniających się wymagań klientów. Zmieniamy się my zmieniają się nasze potrzeby, obecnie wyjazd na wakacje, to już nie tylko kurort, ale to także konieczność zapewnienia … »