Jak przyciągnąć klientów do sklepu spożywczego?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga sporo wysiłku i zaangażowania. Właściciele sklepów spożywczych powinni ponadto dbać, aby oferowany przez nich towar zawsze był świeży, co jednocześnie zagwarantuje większą liczbę stałych klientów. Ważne jest również, aby do sklepu jak najczęściej zaglądały nowe osoby.

Przyciągającym elementem mogą być różnego rodzaju promocje, programy lojalnościowe albo kupony rabatowe na określone towary. Powszechny dostęp do Internetu oraz nowoczesne telefony umożliwiają skorzystanie ze specjalnej aplikacji kupony, która wskazuje użytkownikom znajdujące się w pobliżu sklepy oferujące promocje na napoje alkoholowe. Klient wyszukuje interesujący go trunek, sprawdza gdzie kupi go w korzystnej cenie realizując kupony na alkohol, a podczas płacenia skanuje podany przez sprzedawcę kod. Dzięki temu do systemu trafia informacja, że kupony zostały zrealizowane, co umożliwia właścicielowi sklepu skorzystanie z rabatów gwarantowanych przez twórcę programu. Dlaczego warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Przede wszystkim aplikacja jest wygodna i umożliwia znalezienie tańszych alkoholi w okolicy. Na mapie wyświetlana jest lokalizacja sklepu, co znacznie ułatwia trafienie do niego, a sam klient korzystający z promocji może przy okazji zrobić większe zakupy i w przyszłości powrócić na kolejne. Tanie alkohole (http://drinco.pl/) zainteresują z pewnością nie tylko osoby chętnie urządzające imprezy, ale również tych użytkowników, którzy poszukują dobrych jakościowo trunków do obiadu lub jako prezent w atrakcyjnej cenie.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
October 2019
M T W T F S S
« Sep    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Jakie tabletki od alergii wybrać?

    Wystarczy dobrze zapoznać się z ofertą wielu aptek, aby uświadomić sobie, że wybór tabletek przeznaczonych do walki z alergią jest całkiem spory. Każdy wobec tego może znaleźć dla siebie odpowiedni lek. Tylko problem polega na tym, że nie każde tabletki są tak w stu procentach bezpieczne. Dlaczego? »
  • System SAP i sieci partnerskie

    Jednym z najszybciej i najlepiej rozwijającym się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw jest system SAP. Z tego względu powstała sieć partnerska, w skład której weszły i nadal wchodzą firmy, które posiadają system w swojej organizacji. Partnerzy, będący częścią sieci, są przykładem, że wdrażanie nie jest wcale takie trudne. »
  • Miasto piernika

    Dobrym pomysłem na odwiedzenie ciekawego polskiego miasta może być Toruń. Bardzo często określany miastem najlepszych pierników, jednak swoją sławę zawdzięcza Kopernikowi. Wybierając się do Torunia możemy zwiedzić wiele ciekawych obiektów, wśród których znajdziemy kościoły. Ponadto Toruń posiada piękny rynek, dzięki czemu spacery będą naprawdę wyjątkowe. Warto przebywając w Toruniu udać się pod pomnik Mikołaja Kopernika. … »