Jak przyciągnąć klientów do sklepu spożywczego?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga sporo wysiłku i zaangażowania. Właściciele sklepów spożywczych powinni ponadto dbać, aby oferowany przez nich towar zawsze był świeży, co jednocześnie zagwarantuje większą liczbę stałych klientów. Ważne jest również, aby do sklepu jak najczęściej zaglądały nowe osoby.

Przyciągającym elementem mogą być różnego rodzaju promocje, programy lojalnościowe albo kupony rabatowe na określone towary. Powszechny dostęp do Internetu oraz nowoczesne telefony umożliwiają skorzystanie ze specjalnej aplikacji kupony, która wskazuje użytkownikom znajdujące się w pobliżu sklepy oferujące promocje na napoje alkoholowe. Klient wyszukuje interesujący go trunek, sprawdza gdzie kupi go w korzystnej cenie realizując kupony na alkohol, a podczas płacenia skanuje podany przez sprzedawcę kod. Dzięki temu do systemu trafia informacja, że kupony zostały zrealizowane, co umożliwia właścicielowi sklepu skorzystanie z rabatów gwarantowanych przez twórcę programu. Dlaczego warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Przede wszystkim aplikacja jest wygodna i umożliwia znalezienie tańszych alkoholi w okolicy. Na mapie wyświetlana jest lokalizacja sklepu, co znacznie ułatwia trafienie do niego, a sam klient korzystający z promocji może przy okazji zrobić większe zakupy i w przyszłości powrócić na kolejne. Tanie alkohole (http://drinco.pl/) zainteresują z pewnością nie tylko osoby chętnie urządzające imprezy, ale również tych użytkowników, którzy poszukują dobrych jakościowo trunków do obiadu lub jako prezent w atrakcyjnej cenie.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
December 2017
M T W T F S S
« Jul    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • Okresy pylenia

    Każdy okres pylenia roślin jest bardzo uciążliwy dla alergików. Trzeba przyznać, że nawet osoby, które nie posiadają żadnej alergii czasami odczuwają jakieś dolegliwości w okresie największego pylenia roślin. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że alergicy mogą nawet bardzo chorować w okresie największego pylenia roślin. Wobec tego informacje na temat aktualnego pylenia roślin są dla nich … »
  • Środki lokomocji

    Przemieszczanie się z jednego miejsca Polski w drugie wiąże się z zaplanowaniem podróży, tak aby była dla nas wygodna i niedroga. Coraz częściej ludzie zaczynają doceniać wagę publicznej komunikacji, dzięki której łatwiej jest dotrzeć do celu. Przejazdy nie są wcale takie drogie, a pozwalają na podróżowanie bez zmartwień o złapanie gumy, czy też kolizję drogową. … »
  • Muzyka podczas podróży

    Podczas jazdy motocyklem taka muzyka to raczej problem. Jednak już auta, samoloty lub pociągi pozwalają nam zapomnieć o codziennym życiu oraz o tym, co nas czeka w określonym kurorcie. Wielu ludzi wie, że bez ryzyka nie da się normalnie funkcjonować. Kierowca jednak nie powinien być rozproszony przez odgłosy z głośnika. Dlatego poleca się słuchawki, które … »