Jak przyciągnąć klientów do sklepu spożywczego?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga sporo wysiłku i zaangażowania. Właściciele sklepów spożywczych powinni ponadto dbać, aby oferowany przez nich towar zawsze był świeży, co jednocześnie zagwarantuje większą liczbę stałych klientów. Ważne jest również, aby do sklepu jak najczęściej zaglądały nowe osoby.

Przyciągającym elementem mogą być różnego rodzaju promocje, programy lojalnościowe albo kupony rabatowe na określone towary. Powszechny dostęp do Internetu oraz nowoczesne telefony umożliwiają skorzystanie ze specjalnej aplikacji kupony, która wskazuje użytkownikom znajdujące się w pobliżu sklepy oferujące promocje na napoje alkoholowe. Klient wyszukuje interesujący go trunek, sprawdza gdzie kupi go w korzystnej cenie realizując kupony na alkohol, a podczas płacenia skanuje podany przez sprzedawcę kod. Dzięki temu do systemu trafia informacja, że kupony zostały zrealizowane, co umożliwia właścicielowi sklepu skorzystanie z rabatów gwarantowanych przez twórcę programu. Dlaczego warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Przede wszystkim aplikacja jest wygodna i umożliwia znalezienie tańszych alkoholi w okolicy. Na mapie wyświetlana jest lokalizacja sklepu, co znacznie ułatwia trafienie do niego, a sam klient korzystający z promocji może przy okazji zrobić większe zakupy i w przyszłości powrócić na kolejne. Tanie alkohole (http://drinco.pl/) zainteresują z pewnością nie tylko osoby chętnie urządzające imprezy, ale również tych użytkowników, którzy poszukują dobrych jakościowo trunków do obiadu lub jako prezent w atrakcyjnej cenie.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
June 2018
M T W T F S S
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
  • Niebezpieczeństwa nad wodą.

    Woda jest przyjazna, ale jeśli korzysta się z niej w sposób odpowiedzialny. Nieodpowiedzialne zachowanie nad wodą, może spowodować tragiczne skutki. Najczęściej dochodzi do utonięć, ale również złamań kręgosłupa, czy innych powikłań, które mogą zawarzyć na zdrowiu. Jeśli chodzi o utonięcia, to najczęściej dochodzi do nich pod wpływ alkoholu. Miło jest poleżeć na trawce, popijając zimne … »
  • Czy warto wybierać biuro?

    Obecnie biura podróży stają się jednymi z głównych organizatorów naszych wakacyjnych wycieczek, oczywiście dla jednych jest to doskonałe rozwiązanie, inni niestety nie są w stanie poradzić sobie z pełnym zaplanowaniem czasu jaki spędzamy na wakacjach. Oczywiście pojawiają się także bardziej otwarte wyjazdy, pozwalające na dostosowanie możliwości do naszych oczekiwań. Każdy z nas jest inny, najważniejszym … »
  • Turystka w starożytności

    Starożytność to nie okres, kiedy podróżowano. Jednak podróże także były widoczne w tamtejszej epoce. Jednak nie tak rozległe i tak dalekie, jak dziś. Nie pozwalały na to środki, klimat, brak znajomości planety oraz wiele innych przeszkód. Choroby, problemy gospodarcze oraz brak ładu także dawały się we znaki. Dlatego biura podróży nie miały racji bytu nawet … »