Jak przedłużyć trwałość podkładu?

Zdarza się, że ten sam podkład u dwóch osób mających taką samą cerę zachowuje się zupełnie inaczej. Jeśli więc koleżanka z taką samą cera jak Twoja zachwala produkt, który u Ciebie się ściera albo uwydatnia suche miejsca na twarzy, być może powodem jest nie kosmetyk, ale niewłaściwa pielęgnacja. Warto wiedzieć, że zwłaszcza panie z cerą suchą powinny zadbać o właściwie nawilżenie skóry – dzięki temu lepiej przyjmie ona fluid, który jednocześnie pozostanie dłużej na swoim miejscu.

Krem pod podkład powinien być lekki, a przed aplikacją fluidu trzeba poczekać aż się całkowicie wchłonie. Nie mniej ważny jest wybór samego podkładu do typu cery. Przy suchej sprawdzą się podkłady nawilżające, zaś tłusta wymaga kosmetyku o lekkiej formule. Chociaż wiele kobiet preferuje nakładanie podkładu palcami, jednak dla większej trwałości warto zaaplikować go pędzlem albo specjalną gąbeczką – tego typu akcesoria powinny być zwilżone, bo inaczej będą wchłaniać kosmetyk. Na koniec należy nałożyć puder sypki, który zapewni trwałość i matowe wykończenie, szukając odpowiednich produktów do makijażu zwracajmy uwagę na ich skład.

Podkład Rimmel Lasting Finish (http://pl.rimmellondon.com/produkty/twarz/lasting-finish-25h-podk%C5%82ad) zawiera witaminę E, a ponadto ma przedłużoną trwałość i pozwala w skuteczny sposób zakamuflować niedoskonałości cery i cienie pod oczami. Stosując odpowiednie kosmetyki, dbając o nawilżenie i regularne oczyszczanie skóry twarzy oraz stosując się do pozostałych wskazówek z pewnością uzyskamy oczekiwany efekt i przedłużymy trwałość podkładu.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
October 2017
M T W T F S S
« Jul    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
  • Kolejne aspekty turystyki

    Do kolejnych aspektów turystyki w nauce możemy zaliczyć aspekt psychologiczny. Turystyka wywiera na nasza psychikę ogromny wpływ. Jej brak może spowodować wiele negatywnych skutków. Aspekt tego rodzaju reguluje wszystkie potrzeby człowieka związane z turystyką. Nie można ignorować tej dziedziny życia. Może to skończyć się dla nas bardzo źle. Ponadto aspekt ten uwarunkowuje motywy naszych podróży. … »
  • Pobieranie wody – najlepiej z dystrybutora

    Jeżeli zdecydowaliśmy się na to, aby wodę pitną czerpać z dystrybutora, z całą pewnością nie powinniśmy żałować tej decyzji. Woda z dystrybutora gwarantuje dostęp do źródlanych, czystych zasobów, które magazynuje się w dużych, kilkunastolitrowych pojemnikach. Dystrybutor wody działa w ten sposób, że pojemnik z nią umieszcza się w wyznaczonym do tego miejscu. Użytkownicy mogą czerpać … »
  • Niebezpieczeństwa nad wodą.

    Woda jest przyjazna, ale jeśli korzysta się z niej w sposób odpowiedzialny. Nieodpowiedzialne zachowanie nad wodą, może spowodować tragiczne skutki. Najczęściej dochodzi do utonięć, ale również złamań kręgosłupa, czy innych powikłań, które mogą zawarzyć na zdrowiu. Jeśli chodzi o utonięcia, to najczęściej dochodzi do nich pod wpływ alkoholu. Miło jest poleżeć na trawce, popijając zimne … »