Jak przedłużyć trwałość podkładu?

Zdarza się, że ten sam podkład u dwóch osób mających taką samą cerę zachowuje się zupełnie inaczej. Jeśli więc koleżanka z taką samą cera jak Twoja zachwala produkt, który u Ciebie się ściera albo uwydatnia suche miejsca na twarzy, być może powodem jest nie kosmetyk, ale niewłaściwa pielęgnacja. Warto wiedzieć, że zwłaszcza panie z cerą suchą powinny zadbać o właściwie nawilżenie skóry – dzięki temu lepiej przyjmie ona fluid, który jednocześnie pozostanie dłużej na swoim miejscu.

Krem pod podkład powinien być lekki, a przed aplikacją fluidu trzeba poczekać aż się całkowicie wchłonie. Nie mniej ważny jest wybór samego podkładu do typu cery. Przy suchej sprawdzą się podkłady nawilżające, zaś tłusta wymaga kosmetyku o lekkiej formule. Chociaż wiele kobiet preferuje nakładanie podkładu palcami, jednak dla większej trwałości warto zaaplikować go pędzlem albo specjalną gąbeczką – tego typu akcesoria powinny być zwilżone, bo inaczej będą wchłaniać kosmetyk. Na koniec należy nałożyć puder sypki, który zapewni trwałość i matowe wykończenie, szukając odpowiednich produktów do makijażu zwracajmy uwagę na ich skład.

Podkład Rimmel Lasting Finish (http://pl.rimmellondon.com/produkty/twarz/lasting-finish-25h-podk%C5%82ad) zawiera witaminę E, a ponadto ma przedłużoną trwałość i pozwala w skuteczny sposób zakamuflować niedoskonałości cery i cienie pod oczami. Stosując odpowiednie kosmetyki, dbając o nawilżenie i regularne oczyszczanie skóry twarzy oraz stosując się do pozostałych wskazówek z pewnością uzyskamy oczekiwany efekt i przedłużymy trwałość podkładu.

Comments are closed.

Advertisement
Kalendarz
March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
  • Zabytki i zwiedzanie

    Najczęściej atrakcje turystyczne polegają na zwiedzaniu. Chyba, że pojechaliśmy do takiego miejsca, gdzie nie ma czego zwiedzać. Możemy odwiedzić tam knajpy, puby, plaże, restauracje oraz inne ciekawe miejsca. Każdy ma inne wyobrażenie zwiedzania. Dla jednych zabytki są ciekawe, a dla innych to zwyczajne budynki, które bardzo szybko się nudzą oraz nie mają jakiejkolwiek wartości. To … »
  • Turystyka w nauce

    Turystyka jako jedna z bardzo ważnych dziedzin życia każdego człowieka jest brana pod uwagę również przez naukowców. Jako iż zjawisko to jest bardzo złożone oraz rozpowszechnione, naukowcy nie mogą pozostać obojętni. Ponadto turystyka odnosi się do bardzo wielu aspektów życia ludzkiego. Dzięki tej złożoności oraz wpływom na ludzkie życie, turystyka została umieszczona w wielu naukach … »
  • Powiązania z turystyką

    Jak mogłoby się wydawać, nie wiele nauk może być powiązanych z turystyką. Jednak jak to zwykle bywa, pozory mylą. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele dziedzin jest bezpośrednio połączonych z turystyką oraz różnymi jej formami. Tego rodzaju nieodłączną dziedzinę życia każdego człowieka naukowcy powiązali z tego rodzaju naukami: geografia, psychologia, socjologia, pedagogika, … »